Wiosenne Targi Ogrodnicze

Spotkajmy się w Szepietowie na Wiosennych Targach Ogrodniczych

Rozpoczynamy sezon targowo-wystawienniczy w PODR Szepietowo, a wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Jesteś miłośnikiem pracy w sadzie i ogrodzie? Przyjedź do Szepietowa na Wiosenne Targi Ogrodnicze, Podlaskie Targi Odnawialnych Źródeł Energii. Na osoby, które odwiedzą 1-2 kwietnia tereny wystawowe PODR Szepietowo czeka wiele atrakcji – nie tylko zakupy i miło spędzony czas, ale także szeroka oferta sprzedażowa i edukacyjna.

Na Targach zaprezentują się firmy z branży ogrodniczej oferujące m.in.: materiał szkółkarski, owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny rabatowe, cebulowe oraz nawozy i środki ochrony roślin. Nie zabraknie stoisk z małą architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem i aranżacją ogrodów. Na Targach gościć będą producenci i dystrybutorzy zajmujący się ekologią, ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii oraz systemami nawadniającymi.

Wiosenne Targi Ogrodnicze to również doradztwo pracowników Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, instytucji związanych z rolnictwem oraz sprzedawców oferujących swój asortyment. W programie Targów przewidziano interesujące wykłady np. „Jak przygotować ogród po zimie?” i  „Pasy kwietne i ich wpływ na zachowanie równowagi biologicznej w krajobrazie rolniczym” oraz konferencja „Hodowla matek pszczelich w małych pasiekach”. Swoje stoiska zaprezentują instytucje wspierające rolnictwo. Jak co roku, Targom towarzyszyć będzie wystawa wyrobów rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych. Odwiedzający będą mogli  skorzystać z oferty bloku handlowego, gastronomii i stoisk z produktami przetwórstwa spożywczego. Przygotowaliśmy również pokazy wytwarzania kwiatów z bibuły i krepiny, które następnie będzie można wykorzystać w  wyrabianiu palm wielkanocnych. W trosce o Państwa zdrowie, wspólnie z NFZ zorganizowaliśmy stoisko informacyjno-promocyjne zdrowego stylu życia, na którym będzie możliwość przeprowadzenia analizy składu ciała i podstawowych badań wraz z omówieniem wyników.

Mamy nadzieję, że bogata oferta Wiosennych Targów Ogrodniczych i Podlaskich Targów Odnawialnych Źródeł Energii spełni Państwa oczekiwania, umożliwi miłe i rodzinne spędzenie czasu oraz zachęci do zakupów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu, wystawców z całego kraju oraz gości i mieszkańców terenów wiejskich!

Koniecznie odwiedź Szepietowo 1-2 kwietnia, więcej na stronie www.odr.pl oraz na portalu społecznościowym  FB.

Zapraszamy serdecznie

#Wszystkie drogi prowadzą do Szepietowa 😊