Realizacja funduszu sołeckiego wsi Górki-Szewkowo na rok 2023

Mieszkańcy sołectwa Górki-Szewkowo już teraz mogą korzystać z wykonanej altany wiejskiej, która powstała na działce gminnej nr 59.  Zakończono bowiem II etap budowy sfinansowany z środków funduszu sołeckiego na rok 2023. W zeszłym roku w I etapie została wykonana konstrukcja altany z zadaszeniem oraz utwardzenie podłoża z kostki brukowej, natomiast w tym roku dokończono budowę zabudowy bocznych ścianek oraz wykonano stół  wraz z 2 ławkami. Całość inwestycji wyniosła 19 100,71 złotych brutto.