Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Realizacja funduszu sołeckiego wsi Górki-Szewkowo na rok 2023

Realizacja funduszu sołeckiego wsi Górki-Szewkowo na rok 2023

Realizacja funduszu sołeckiego wsi Górki-Szewkowo na rok 2023

Mieszkańcy sołectwa Górki-Szewkowo już teraz mogą korzystać z wykonanej altany wiejskiej, która powstała na działce gminnej nr 59.  Zakończono bowiem II etap budowy sfinansowany z środków funduszu sołeckiego na rok 2023. W zeszłym roku w I etapie została wykonana konstrukcja altany z zadaszeniem oraz utwardzenie podłoża z kostki brukowej, natomiast w tym roku dokończono budowę zabudowy bocznych ścianek oraz wykonano stół  wraz z 2 ławkami. Całość inwestycji wyniosła 19 100,71 złotych brutto.

Ostatnie wpisy

Właścicielu jesteś odpowiedzialny za swojego psa!

W związku z częstymi zgłoszeniami dotyczącymi wolno biegających psów i próśb o interwencję, Urząd Gminy Piątnica przypomina mieszkańcom, o obowiązkach właścicieli utrzymujących zwierzęta domowe. Coraz częstym problemem w naszej gminie jest sprawa psów pozostawionych bez opieki. Zostają

Czytaj więcej »

Konsultacje społeczne projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok.

Od 2 do 21 listopada 2023 r. będzie można wyrazić swoje opinie, uwagi oraz podać propozycje zmian do projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia

Czytaj więcej »