Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Realizacja funduszu sołeckiego wsi Górki-Szewkowo na rok 2023

Realizacja funduszu sołeckiego wsi Górki-Szewkowo na rok 2023

Realizacja funduszu sołeckiego wsi Górki-Szewkowo na rok 2023

Mieszkańcy sołectwa Górki-Szewkowo już teraz mogą korzystać z wykonanej altany wiejskiej, która powstała na działce gminnej nr 59.  Zakończono bowiem II etap budowy sfinansowany z środków funduszu sołeckiego na rok 2023. W zeszłym roku w I etapie została wykonana konstrukcja altany z zadaszeniem oraz utwardzenie podłoża z kostki brukowej, natomiast w tym roku dokończono budowę zabudowy bocznych ścianek oraz wykonano stół  wraz z 2 ławkami. Całość inwestycji wyniosła 19 100,71 złotych brutto.

Ostatnie wpisy

APEL do mieszkańców gminy Piątnica

Drodzy Mieszkańcy! Proszę o racjonalne korzystanie z wody, poprzez m.in. ograniczenie podlewania trawników i ogródków przydomowych, zwłaszcza w miejscowościach zasilanych ze stacji uzdatniania wody Jeziorko (Jeziorko, Marianowo, Budy Czarnockie, Elżbiecin, Wyrzyki, Zabawka, Rządkowo i Poniat). Praca urządzeń

Czytaj więcej »