Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Prace nad termomodernizacją Gminnego Ośrodka Kultury dobiegają ku końcowi

Prace nad termomodernizacją Gminnego Ośrodka Kultury dobiegają ku końcowi

Prace nad termomodernizacją Gminnego Ośrodka Kultury dobiegają ku końcowi

Miło nam poinformować, że już powoli możemy zacząć odliczać dni do zakończenia prac związanych z termomodernizacją Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy Poduchownej.
 
Zgodnie z umową oraz harmonogramem zakończenie prac planowane jest na 15 maj 2023 roku.
 
Przedmiotowe zadanie objęte jest dofinansowaniem ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie (PROW). Całkowita wartość inwestycji wynosi – 299 815,57 zł

Ostatnie wpisy

Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnością

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy zaprasza do wzięcia udziału w Programie „Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnością”, finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego. Szczegółowe informacje o Programie znajdują się na dołączonej ulotce.   Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy

Czytaj więcej »

Szkolenie chemizacyjne dla rolników.

28.02.2024 roku odbędzie się szkolenie chemizacyjne w GOK w Piątnicy. Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Łomży zaprasza na szkolenie uzupełniające z zakresu stosowania środków ochrony roślin. Zapisy na szkolenie przyjmowane są pod numerami telefonu 517 131 352, 606 929

Czytaj więcej »