Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Prace nad termomodernizacją Gminnego Ośrodka Kultury dobiegają ku końcowi

Prace nad termomodernizacją Gminnego Ośrodka Kultury dobiegają ku końcowi

Prace nad termomodernizacją Gminnego Ośrodka Kultury dobiegają ku końcowi

Miło nam poinformować, że już powoli możemy zacząć odliczać dni do zakończenia prac związanych z termomodernizacją Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy Poduchownej.
 
Zgodnie z umową oraz harmonogramem zakończenie prac planowane jest na 15 maj 2023 roku.
 
Przedmiotowe zadanie objęte jest dofinansowaniem ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie (PROW). Całkowita wartość inwestycji wynosi – 299 815,57 zł

Ostatnie wpisy

Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że od dnia 25.05.2023r przyjmuje skierowania w związku  z przystąpieniem do podprogramu Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus. W związku z powyższym osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Ośrodka od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie prądu

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w dniu 29.05.2023 r. w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej dla miejscowości: Kownaty – bud. nr 67, 68, 79, 80, 80a, 81, 82, 83 (w godzinach

Czytaj więcej »