Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Obchody majowe

Obchody majowe

Obchody majowe

W dniu 8 maja (poniedziałek) 2023 r. o godzinie 9:00 na skwerze przy pomniku Żołnierzy 33. Pułku Piechoty w Piątnicy odbędzie się uroczyste podniesienie flagi państwowej, odśpiewanie hymnu narodowego oraz złożenie kwiatów w ramach obchodów świąt majowych:

  • Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (2 maja)
  • Święta Konstytucji 3 Maja (3 maja)
  • Zakończenia II wojny światowej (8 maja).

Na wydarzenie serdecznie zapraszamy Mieszkańców naszej Gminy.

Ostatnie wpisy

Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że od dnia 25.05.2023r przyjmuje skierowania w związku  z przystąpieniem do podprogramu Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus. W związku z powyższym osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Ośrodka od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie prądu

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w dniu 29.05.2023 r. w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej dla miejscowości: Kownaty – bud. nr 67, 68, 79, 80, 80a, 81, 82, 83 (w godzinach

Czytaj więcej »