Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Obchody majowe

Obchody majowe

Obchody majowe

W dniu 8 maja (poniedziałek) 2023 r. o godzinie 9:00 na skwerze przy pomniku Żołnierzy 33. Pułku Piechoty w Piątnicy odbędzie się uroczyste podniesienie flagi państwowej, odśpiewanie hymnu narodowego oraz złożenie kwiatów w ramach obchodów świąt majowych:

  • Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (2 maja)
  • Święta Konstytucji 3 Maja (3 maja)
  • Zakończenia II wojny światowej (8 maja).

Na wydarzenie serdecznie zapraszamy Mieszkańców naszej Gminy.

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »