Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Informujemy, że Gmina Piątnica posiada do wynajęcia lokal mieszkalny w miejscowości Marianowo, 18-421 Piątnica Poduchowna,

Lokal mieści się na I piętrze budynku wielorodzinnego, powierzchnia użytkowa lokalu: 38 m². Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 5,70 m²

Kwota najmu 1 200 zł/miesiąc.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 86 215 21 63.

Ostatnie wpisy

Właścicielu jesteś odpowiedzialny za swojego psa!

W związku z częstymi zgłoszeniami dotyczącymi wolno biegających psów i próśb o interwencję, Urząd Gminy Piątnica przypomina mieszkańcom, o obowiązkach właścicieli utrzymujących zwierzęta domowe. Coraz częstym problemem w naszej gminie jest sprawa psów pozostawionych bez opieki. Zostają

Czytaj więcej »

Konsultacje społeczne projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok.

Od 2 do 21 listopada 2023 r. będzie można wyrazić swoje opinie, uwagi oraz podać propozycje zmian do projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia

Czytaj więcej »