Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Program ORLEN dla Strażaków – granty dla OSP

Program ORLEN dla Strażaków – granty dla OSP

Program ORLEN dla Strażaków – granty dla OSP

Fundacja Orlen ogłosiła nabór wniosków w programie grantowym „ORLEN dla Strażaków”. W puli są 3 mln zł. O dofinansowanie mogą ubiegać się ochotnicze oraz zawodowe jednostki straży pożarnej. Pieniądze można przeznaczyć m.in. na zakup sprzętu przeciwpożarowego, sprzętu ratownictwa medycznego, sprzętu łączności oraz wyposażenia osobistego strażaków. Pieniędzy nie można wydać na bieżącą działalność jednostki wynagrodzenia oraz bezpośrednią pomoc finansową. Środków nie można przeznaczyć na refundację działań, które zostały już zrealizowane.

Projekt, którego dotyczy wniosek złożony w programie, musi być zrealizowany w okresie pomiędzy 02.11.2023 r. a 30.04.2024 r.

Wnioski można składać do 24 lipca za pośrednictwem elektronicznego formularza, który dostępny jest TUTAJ.

Regulamin ORLEN dla Strażaków 2023

Ostatnie wpisy

APEL do mieszkańców gminy Piątnica

Drodzy Mieszkańcy! Proszę o racjonalne korzystanie z wody, poprzez m.in. ograniczenie podlewania trawników i ogródków przydomowych, zwłaszcza w miejscowościach zasilanych ze stacji uzdatniania wody Jeziorko (Jeziorko, Marianowo, Budy Czarnockie, Elżbiecin, Wyrzyki, Zabawka, Rządkowo i Poniat). Praca urządzeń

Czytaj więcej »