Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Program ORLEN dla Strażaków – granty dla OSP

Program ORLEN dla Strażaków – granty dla OSP

Program ORLEN dla Strażaków – granty dla OSP

Fundacja Orlen ogłosiła nabór wniosków w programie grantowym „ORLEN dla Strażaków”. W puli są 3 mln zł. O dofinansowanie mogą ubiegać się ochotnicze oraz zawodowe jednostki straży pożarnej. Pieniądze można przeznaczyć m.in. na zakup sprzętu przeciwpożarowego, sprzętu ratownictwa medycznego, sprzętu łączności oraz wyposażenia osobistego strażaków. Pieniędzy nie można wydać na bieżącą działalność jednostki wynagrodzenia oraz bezpośrednią pomoc finansową. Środków nie można przeznaczyć na refundację działań, które zostały już zrealizowane.

Projekt, którego dotyczy wniosek złożony w programie, musi być zrealizowany w okresie pomiędzy 02.11.2023 r. a 30.04.2024 r.

Wnioski można składać do 24 lipca za pośrednictwem elektronicznego formularza, który dostępny jest TUTAJ.

Regulamin ORLEN dla Strażaków 2023

Ostatnie wpisy

Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że od dnia 25.05.2023r przyjmuje skierowania w związku  z przystąpieniem do podprogramu Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus. W związku z powyższym osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Ośrodka od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie prądu

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w dniu 29.05.2023 r. w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej dla miejscowości: Kownaty – bud. nr 67, 68, 79, 80, 80a, 81, 82, 83 (w godzinach

Czytaj więcej »