Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Program ORLEN dla Strażaków – granty dla OSP

Program ORLEN dla Strażaków – granty dla OSP

Program ORLEN dla Strażaków – granty dla OSP

Fundacja Orlen ogłosiła nabór wniosków w programie grantowym „ORLEN dla Strażaków”. W puli są 3 mln zł. O dofinansowanie mogą ubiegać się ochotnicze oraz zawodowe jednostki straży pożarnej. Pieniądze można przeznaczyć m.in. na zakup sprzętu przeciwpożarowego, sprzętu ratownictwa medycznego, sprzętu łączności oraz wyposażenia osobistego strażaków. Pieniędzy nie można wydać na bieżącą działalność jednostki wynagrodzenia oraz bezpośrednią pomoc finansową. Środków nie można przeznaczyć na refundację działań, które zostały już zrealizowane.

Projekt, którego dotyczy wniosek złożony w programie, musi być zrealizowany w okresie pomiędzy 02.11.2023 r. a 30.04.2024 r.

Wnioski można składać do 24 lipca za pośrednictwem elektronicznego formularza, który dostępny jest TUTAJ.

Regulamin ORLEN dla Strażaków 2023

Ostatnie wpisy

Właścicielu jesteś odpowiedzialny za swojego psa!

W związku z częstymi zgłoszeniami dotyczącymi wolno biegających psów i próśb o interwencję, Urząd Gminy Piątnica przypomina mieszkańcom, o obowiązkach właścicieli utrzymujących zwierzęta domowe. Coraz częstym problemem w naszej gminie jest sprawa psów pozostawionych bez opieki. Zostają

Czytaj więcej »

Konsultacje społeczne projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok.

Od 2 do 21 listopada 2023 r. będzie można wyrazić swoje opinie, uwagi oraz podać propozycje zmian do projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia

Czytaj więcej »