Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Podziel się z nami swoimi wspomnieniami

Podziel się z nami swoimi wspomnieniami

Podziel się z nami swoimi wspomnieniami

Szanowni Państwo,

w związku z planowanymi w bieżącym roku przez Pana Wójta Artura Wierzbowskiego obchodami 50-lecia Gminy Piątnica, przypadł mi w udziale zaszczyt opracowania rysu historycznego naszej gminy. Wobec powyższego zwracam się z prośbą o  udostępnienie wspomnień  upamiętniających powstanie Gminy Piątnica oraz jej funkcjonowanie w ciągu ostatnich 50 lat – w postaci m. in. relacji,  dokumentów, opisów i zdjęć.

Uprzejmie proszę o dostarczanie wspomnianych materiałów przez instytucje, organizacje, jednostki publiczne i prywatne, sołtysów, kierowników jednostek organizacyjnych, w tym dyrektorów szkół  oraz  mieszkańców naszej gminy do dnia 30 czerwca 2023 r.  do Urzędu Gminy w Piątnicy (biuro Promocji gminy), Piątnica ul. Stawiskowska 53, 18-421 Piątnica Poduchowna, email: e.cwalina@gminapiatnica.pl lub do Szkoły Podstawowej im. Ofiar Katynia w Jeziorku, Jeziorko ul. Długa 49, 18-421 Piątnica Poduchowna, nr tel. 86 219 13 28, email szkola@spjeziorko.gminapiatnica.pl

Z poważaniem – Beata Sejnowska-Runo, 
dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ofiar Katynia w Jeziorku

Ostatnie wpisy