Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Zaproszenie na debatę

Zaproszenie na debatę

Zaproszenie na debatę

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców naszej Gminy do udziału w debacie na temat Bezpieczeństwa publicznego w Gminie Piątnica, którą poprowadzą przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Spotkanie odbędzie się w dniu 25 maja (czwartek) o godzinie 15:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy (ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna).

Ostatnie wpisy

Właścicielu jesteś odpowiedzialny za swojego psa!

W związku z częstymi zgłoszeniami dotyczącymi wolno biegających psów i próśb o interwencję, Urząd Gminy Piątnica przypomina mieszkańcom, o obowiązkach właścicieli utrzymujących zwierzęta domowe. Coraz częstym problemem w naszej gminie jest sprawa psów pozostawionych bez opieki. Zostają

Czytaj więcej »

Konsultacje społeczne projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok.

Od 2 do 21 listopada 2023 r. będzie można wyrazić swoje opinie, uwagi oraz podać propozycje zmian do projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia

Czytaj więcej »