Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

„Badamy nie tylko Mamy”

„Badamy nie tylko Mamy”

„Badamy nie tylko Mamy”

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, zachęcamy do udziału w Ogólnopolskiej Akcji Profilaktycznej pod hasłem „Badamy nie tylko Mamy” organizowanej przez Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży.

Szczegóły dotyczące wydarzeni znajdują się na poniższym plakacie.

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »