Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Komunikat w sprawie warunkowej przydatności wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi z wodociągu Drozdowo

Komunikat w sprawie warunkowej przydatności wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi z wodociągu Drozdowo

Komunikat w sprawie warunkowej przydatności wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi z wodociągu Drozdowo

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży przekazuje do wiadomości publicznej komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łomży w sprawie warunkowej przydatności wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi z wodociągu Drozdowo.

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »