Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Fundusz sołecki Nowe Krzewo – prace nad wykonanie wiaty przystankowej

Fundusz sołecki Nowe Krzewo – prace nad wykonanie wiaty przystankowej

Fundusz sołecki Nowe Krzewo – prace nad wykonanie wiaty przystankowej

Przy czynnym udziale Gminy, na wniosek mieszkańców Nowe Krzewo, w miejscowości powstaje właśnie nowa wiata przystankowa.

Dzięki realizacji inwestycji już niebawem mieszkańcy wsi będą mogli w pełni korzystać z nowo powstałego obiektu, który umożliwi im bezpieczne jak i również przyjemne oczekiwanie na środek transportu publicznego. W II etapie budowy została wykonana kostka pod wiatą, powstają ścianki, ławki oraz zabudowa szczytów wraz z wykonaniem obróbki blacharskiej. Całość inwestycji wyniesie 10 620,00 złotych brutto.

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »