Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Wystaw swoje stoisko i promuj swoją działalność podczas SmakOff Piątnica!

Wystaw swoje stoisko i promuj swoją działalność podczas SmakOff Piątnica!

Wystaw swoje stoisko i promuj swoją działalność podczas SmakOff Piątnica!

Szanowni członkowie z Kół Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszeń!

Mamy zaszczyt serdecznie Was zaprosić do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakim będzie obchodzenie 50-lecia Gminy Piątnica oraz konkursu kulinarnego „SmakOff Piątnica”. Dnia 2 września 2023 roku, w malowniczej miejscowości Piątnica Poduchowna, odbędzie się ta niepowtarzalna okazja do promowania lokalnych wyrobów oraz dzielenia się swoją pasją i umiejętnościami kulinarnymi.

Jesteśmy głęboko przekonani, że Wasze stowarzyszenia oraz koła gospodyń wiejskich posiadają wyjątkowe i unikalne produkty, które warto zaprezentować szerszej publiczności. Dlatego też, chcemy Was zaprosić do wystawienia swoich stoisk promocyjnych, na których będziecie mieli okazję prezentować swoje wyroby i cieszyć się zainteresowaniem ze strony odwiedzających. Wydarzenie będzie pełne emocji, smaków i ciekawych spotkań, a dzięki Waszej obecności zyska dodatkowy urok i autentyczność. Otwórzcie drzwi swojego kulinarnego świata i pozwólcie innym poznać tajniki Waszych wyrobów.

Cieszymy się na Waszą obecność i liczymy, że dołączycie do nas w tym szczególnym dniu, by wspólnie świętować i dzielić się swoimi umiejętnościami kulinarnymi. Liczymy na Waszą aktywność, radość oraz chęć dzielenia się swoją pasją.

W celu potwierdzenia uczestnictwa oraz rezerwacji stoiska prosimy o kontakt z naszym biurem organizacyjnym pod numerem telefonu +48 86 218 24 56 lub drogą mailową na adres promocja@gminapiatnica.pl.

Z niecierpliwością oczekujemy na Wasze odpowiedzi i z nadzieją, że dołączycie do nas w tym wyjątkowym święcie Gminy Piątnica oraz lokalnej kuchni podczas konkursu „SmakOff Piątnica”.

Organizatorzy

Urząd Gminy Piątnica

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »

100-lecie powstania OSP Piątnica i Dzień Strażaka

19 maja br. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piątnicy przy współpracy z Gminą Piątnica zorganizowali uroczystość 100-lecia istnienia jednostki połączoną z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka. W obchodach udział wzięli parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, instytucji

Czytaj więcej »