Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

XXX Krajowe Dni Ziemniaka – POTATO POLAND 2023

XXX Krajowe Dni Ziemniaka – POTATO POLAND 2023

XXX Krajowe Dni Ziemniaka – POTATO POLAND 2023

XXX Krajowe Dni Ziemniaka – POTATO POLAND 2023 to impreza o charakterze wystawowo-konferencyjnym mająca na celu integrację polskiej branży ziemniaczanej, otwieranie polskiego rynku na świat, transfer wiedzy i technologii do producentów rolnych oraz wzrost samooceny uczestników branży i jej partnerów. Cele te osiągane są poprzez znaczącą liczbę wystawców z kraju i zagranicy, udział oraz wsparcie wystawy i konferencji przez organy władzy samorządowej i centralnej, czynny udział w organizacji świata nauki, samorządów rolniczych i przedstawicieli przemysłu rolno – spożywczego.

W związku z powyższym Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin i Polska Federacja Ziemniaka zapraszają 18-20 sierpnia 2023 roku na XXX Krajowe Dni Ziemniaka – Potato Poland, które odbędzie się w miejscowości Marianowo.

Gospodarzami imprezy będą Stacja COBORU w Marianowie i firma PEPEES SA w Łomży.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest przetwórstwo, w tym produkcja skrobi i innych wyrobów, pochodzących z upraw ziemniaka.

Rejestracja oraz więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie https://potatopoland.com/

Bezpośredni link do wydarzenia: https://potatopoland.com/old-site-temp/

Ostatnie wpisy