Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Afrykański pomór świń

Afrykański pomór świń

Afrykański pomór świń

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Łomży, w związku z zagrożeniem wystąpienia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej nowych ognisk afrykańskiego pomoru świń, przesyła w załączniku ulotkę informacyjną na temat tej choroby oraz ulotkę dotycząca postępowania przy znalezieniu padłego dzika. Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją.

INFORMACJA ASF

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »