Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Harmonogram szczepienia psów przeciwko wściekliźnie na terenie gminy Piątnica

Harmonogram szczepienia psów przeciwko wściekliźnie na terenie gminy Piątnica

Harmonogram szczepienia psów przeciwko wściekliźnie na terenie gminy Piątnica

W miesiącu wrześniu odbędą się terenowe szczepienia psów przeciwko wściekliźnie. Szczepienia będą wykonywane przez „LECZNICA MAŁYCH ZWIERZĄT lek. wet Wojciech Karpiński”, w następujących terminach:

Koszt szczepienia:

– za 1-go psa 30 zł

– za 2- go i więcej 25 zł

Szczepienie jest obowiązkowe.

 

Przypominamy, że można zaszczepić swojego psa przeciwko wściekliźnie również indywidualnie u innego wybranego przez siebie lekarza weterynarii. W takim przypadku należy już we własnym zakresie skontaktować się telefonicznie z wybranym lekarzem w celu umówienia wizyty.

W chwili obecnej na terenie Gminy Piątnica obowiązkowe szczepienie wykonywane są także przez:

  • GABINET WETERYNARYJNY „FENIKS” lek. wet. Roman Wysocki, Krzewo 24C tel. 602 577 913
  • Usługi lekarsko-weterynaryjne Marek Rutkowski, Piątnica Poduchowna ul. Stawiskowska 51, tel. 604 102 353

Mieszkańców miejscowości nie ujętych w harmonogramie terenowych szczepień psów zachęcamy do skorzystania ze szczepień we wskazanych powyżej terminach lub dokonania szczepienie psa w wybrany przez siebie sposób.

Ostatnie wpisy

Zaproszenie do składania deklaracji do projektu pn. „Granty na magazyny energii i ciepła dla mieszkańców gminy Piątnica”

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców dotychczas realizowanymi przez Gminę Piątnica programami wsparcia budowy instalacji fotowoltaicznych informujemy o planach uruchomienia kolejnego programu, który umożliwi mieszkańcom pozyskanie dofinansowania na montaż magazynów energii elektrycznej oraz magazynów energii cieplnej, z zastrzeżeniem

Czytaj więcej »

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych wraca już od września i potrwa do końca października w całej Polsce. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim

Czytaj więcej »

Ruszają zapisy na „Bieg Pamięci Września”

Pobiegnij i uczcij pamięć o bohaterach! Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza do udziału w „Biegu Pamięci Września” o Puchar Wójta Gminy Piątnica, który odbędzie się już 30 września b.r. na terenie Fortu III w Piątnicy Poduchownej. Bieg

Czytaj więcej »