Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Piątnica z kolejnym dofinansowaniem na inwestycję drogową w Jeziorku z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Piątnica z kolejnym dofinansowaniem na inwestycję drogową w Jeziorku z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Piątnica z kolejnym dofinansowaniem na inwestycję drogową w Jeziorku z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Niezmiernie miło nam poinformować, iż nasze kolejne wnioski uzyskały dofinansowanie, dzięki czemu nasze otoczenie zyska bardziej estetyczny wygląd, a mieszkańcy ulicy Sportowej w Jeziorku będą mogli cieszyć się z nowoczesnej, w pełni funkcjonalnej a co najważniejsze bezpiecznej drogi gminnej.

W ramach realizacji zadania przewiduje się przebudowę z rozbudową drogi gminnej ul. Sportowej w Jeziorku na odcinku ok. 400 m wraz z budową chodników, poboczy i wykonaniu odwodnienia drogi.

Planowana wartość inwestycji wynosi 2 407 684,41 złotych, w tym uzyskane dofinansowanie w kwocie  1 444 610,64 złotych.

 

Ostatnie wpisy

Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej w Gminie Piątnica

Dbałość o zdrowie psychiczne uczniów jest równie ważne, jak ich sukcesy w nauce. Często to właśnie wewnętrzne rozterki i lęki uniemożliwiają dzieciom rozwijanie swoich talentów i wykorzystanie w pełni własnych zdolności. Program „Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej” powstał

Czytaj więcej »