Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Piątnica z kolejnym dofinansowaniem na inwestycję drogową w Jeziorku z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Piątnica z kolejnym dofinansowaniem na inwestycję drogową w Jeziorku z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Piątnica z kolejnym dofinansowaniem na inwestycję drogową w Jeziorku z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Niezmiernie miło nam poinformować, iż nasze kolejne wnioski uzyskały dofinansowanie, dzięki czemu nasze otoczenie zyska bardziej estetyczny wygląd, a mieszkańcy ulicy Sportowej w Jeziorku będą mogli cieszyć się z nowoczesnej, w pełni funkcjonalnej a co najważniejsze bezpiecznej drogi gminnej.

W ramach realizacji zadania przewiduje się przebudowę z rozbudową drogi gminnej ul. Sportowej w Jeziorku na odcinku ok. 400 m wraz z budową chodników, poboczy i wykonaniu odwodnienia drogi.

Planowana wartość inwestycji wynosi 2 407 684,41 złotych, w tym uzyskane dofinansowanie w kwocie  1 444 610,64 złotych.

 

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »