Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Seniorzy z „Senior Wigor” świętowali swój dzień!

Seniorzy z „Senior Wigor” świętowali swój dzień!

Seniorzy z „Senior Wigor” świętowali swój dzień!

20 października obchodzimy Europejski Dzień Seniora. To idealny moment, by zwrócić nasze myśli ku osobom starszym i ich potrzebom oraz przede wszystkim roli jaką pełnią w społeczeństwie. W Gminie Piątnica mamy bardzo aktywnych Seniorów. Możecie Państwo spotkać ich podczas różnych wydarzeń, nie tylko gminnych.

Seniorzy z Dziennego Domu „Senior-Wigor” również świętowali swój dzień. Podczas spotkania, w którym uczestniczyli Wójt Gminy Artur Wierzbowski, zastępca wójta Bogdan Bieńczyk oraz pracownice Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy nie zabrakło dobrej atmosfery i szczerego uśmiechu. Były gry i zabawy – wspólnie spędzony czas.

A Państwu Drodzy Seniorzy życzymy, aby ta radość i dobry humor towarzyszyły przez cały czas. Dziękujemy Wam za Waszą obecność oraz wsparcie działań urzędu i społeczności lokalnej.

Ostatnie wpisy