Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Dofinansowanie na utylizację wyrobów zawierających azbest

Dofinansowanie na utylizację wyrobów zawierających azbest

Dofinansowanie na utylizację wyrobów zawierających azbest

Gmina Piątnica pozyskała  353 729,88 złotych dofinansowania na utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu naszej gminy.

Zadanie pod nazwą „Ogólnopolski program finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest” dofinansowano dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarski Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Pozyskane środki pozwolą na zutylizowanie 743,13 ton azbestu z terenu gminy Piątnica.

Ostatnie wpisy

Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej w Gminie Piątnica

Dbałość o zdrowie psychiczne uczniów jest równie ważne, jak ich sukcesy w nauce. Często to właśnie wewnętrzne rozterki i lęki uniemożliwiają dzieciom rozwijanie swoich talentów i wykorzystanie w pełni własnych zdolności. Program „Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej” powstał

Czytaj więcej »