Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Zapraszamy na koncert patriotyczny”Kocham Cię Polsko”

Zapraszamy na koncert patriotyczny”Kocham Cię Polsko”

Zapraszamy na koncert patriotyczny”Kocham Cię Polsko”

Szanowni Mieszkańcy Gminy Piątnica,

Z ogromną radością pragnę Was zaprosić na wyjątkowy koncert patriotyczny pt. „Kocham Cię Polsko”. Wydarzenie to odbędzie się 11 listopada w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy. Jestem bardzo dumny, że możemy wspólnie świętować Narodowe Święto Niepodległości okazując miłość do Polski, uczestniczyć w wspaniałym muzycznym widowisku.

Koncert „Kocham Cię Polsko” będzie niewątpliwie doskonałą okazją do przeżywania chwil wzruszenia, dumy i patriotyzmu. Ten wyjątkowy wieczór będzie wypełniony dźwiękami pieśni, które będą oddawać hołd naszej historii, tradycji oraz bohaterskim czynom naszych przodków. Pochłonie nas nie tylko piękno muzyki, ale również przesłanie, które kieruje się do wszystkich Polaków i sprawia, że czujemy się razem, zgromadzeni w jedności.

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Gminy Piątnica, rodaków i przyjaciół na koncert patriotyczny „Kocham Cię Polsko”. Niech ta magiczna muzyka dostarczy nam wspaniałych emocji oraz umocni naszą miłość do naszego ukochanego kraju.

Z poważaniem,

Artur Wierzbowski

Wójt Gminy Piątnica

Ostatnie wpisy