Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Zapraszamy do Krainy Świętego Mikołaja w Piątnicy

Zapraszamy do Krainy Świętego Mikołaja w Piątnicy

Zapraszamy do Krainy Świętego Mikołaja w Piątnicy

Już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia Gminna Hala Sportowa w Piątnicy stanie się miejscem przepełnionym atmosferą Świąt Bożego Narodzenia.

W Krainie Świętego Mikołaja w Piątnicy obędą się rodzinne warsztaty, wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek, jarmark bożenarodzeniowy oraz dmuchańce. Krainę odwiedzi prawdziwy Święty Mikołaj!

A teraz, uwaga, drogie dzieci! Na specjalnie przygotowanym stoisku będziecie mogły napisać list do samego Świętego Mikołaja. Czytelniczki i czytelnicy, przygotujcie się na spotkanie z prawdziwym Mikołajem, który odwiedzi naszego placu!

Warto również zatrzymać się przy stoisku, gdzie możemy wspólnie przygotować kartki świąteczne dla samotnych mieszkańców naszej gminy. To gest, który może sprawić, że czyjeś święta staną się wyjątkowe.

Zapraszamy serdecznie. Czekamy na Państwa w godzinach .: 12.00-17.30

 

Ostatnie wpisy

Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że w nocy z 28 na 29 lutego 2024 r. odbędzie się Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych, w tym osób bezdomnych przebywających na terenie gminy Piątnica. Ośrodek wyznaczył gminnego koordynatora badania, który będzie

Czytaj więcej »