Zapraszamy do Krainy Świętego Mikołaja w Piątnicy

Już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia Gminna Hala Sportowa w Piątnicy stanie się miejscem przepełnionym atmosferą Świąt Bożego Narodzenia.

W Krainie Świętego Mikołaja w Piątnicy obędą się rodzinne warsztaty, wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek, jarmark bożenarodzeniowy oraz dmuchańce. Krainę odwiedzi prawdziwy Święty Mikołaj!

A teraz, uwaga, drogie dzieci! Na specjalnie przygotowanym stoisku będziecie mogły napisać list do samego Świętego Mikołaja. Czytelniczki i czytelnicy, przygotujcie się na spotkanie z prawdziwym Mikołajem, który odwiedzi naszego placu!

Warto również zatrzymać się przy stoisku, gdzie możemy wspólnie przygotować kartki świąteczne dla samotnych mieszkańców naszej gminy. To gest, który może sprawić, że czyjeś święta staną się wyjątkowe.

Zapraszamy serdecznie. Czekamy na Państwa w godzinach .: 12.00-17.30