32 Finał WOŚP w Piątnicy z rekordową zbiórką

32. Finał WOŚP za nami. Było pięknie, kolorowo i radośnie. Tego dnia byliśmy razem, a uśmiech gościł na naszych twarzach. To już 4 finał organizowany w naszej gminie. Każdy z nich jest wyjątkowy. A to za sprawą Państwa zaangażowania - naszych mieszkańców, pracowników, uczniów i przybyłych gości. Nie są to puste słowa - otrzymuję wiele dobrych opinii o tym jaką mamy świetną atmosferę i jak widać zaangażowanie wszystkich. Dziękuję Państwu za to. Cieszę się, że podczas wydarzeń mamy możliwość pokazania się z najlepszej strony, że mamy możliwość pokazania jakim wspaniałym społeczeństwem jesteśmy w naszej gminie.

Pobiliśmy nasz rekord. Potroiliśmy uzbieraną kwotę. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu zebraliśmy rekordową kwotę 22 135,80 zł ❤

Zebrana kwota zawiera kwestę Wolontariuszy na terenie Piątnicy, zbiórkę podczas wydarzeń Wojskowe granie w Piątnicy 32. Finał WOŚP współorganizowane z WCR Łomża, Wośpowe Granie w Piątnicy oraz puszkę stacjonarną Szkoła Podstawowa w Olszynach

Dziękujemy za wspólne zorganizowanie finału firmom, instytucjom oraz osobom prywatnym.

Stoiska:
♥️ 13. Batalion Lekkiej Piechoty