Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

32 Finał WOŚP w Piątnicy z rekordową zbiórką

32 Finał WOŚP w Piątnicy z rekordową zbiórką

32 Finał WOŚP w Piątnicy z rekordową zbiórką

32. Finał WOŚP za nami. Było pięknie, kolorowo i radośnie. Tego dnia byliśmy razem, a uśmiech gościł na naszych twarzach. To już 4 finał organizowany w naszej gminie. Każdy z nich jest wyjątkowy. A to za sprawą Państwa zaangażowania - naszych mieszkańców, pracowników, uczniów i przybyłych gości. Nie są to puste słowa - otrzymuję wiele dobrych opinii o tym jaką mamy świetną atmosferę i jak widać zaangażowanie wszystkich. Dziękuję Państwu za to. Cieszę się, że podczas wydarzeń mamy możliwość pokazania się z najlepszej strony, że mamy możliwość pokazania jakim wspaniałym społeczeństwem jesteśmy w naszej gminie.

Pobiliśmy nasz rekord. Potroiliśmy uzbieraną kwotę. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu zebraliśmy rekordową kwotę 22 135,80 zł ❤
 
Zebrana kwota zawiera kwestę Wolontariuszy na terenie Piątnicy, zbiórkę podczas wydarzeń Wojskowe granie w Piątnicy 32. Finał WOŚP współorganizowane z WCR Łomża, Wośpowe Granie w Piątnicy oraz puszkę stacjonarną Szkoła Podstawowa w Olszynach
 
Dziękujemy za wspólne zorganizowanie finału firmom, instytucjom oraz osobom prywatnym.
 
Stoiska:
♥️ 13. Batalion Lekkiej Piechoty
♥️ Centrum Usług Samorządowych w Piątnicy
♥️ Zespół Szkolno-Przedszkolny w Śniadowie
♥️ Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy
♥️ Dom Seniora Senior Wigor
♥️ Koło Gospodyń Wiejskich Truszki
♥️ Szkoła Podstawowa w Kisielnicy
♥️ Tomasz Piwowarski
oraz sponsorom:
♥️ Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Piątnica
♥️ Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Piątnicy P.T.H.U. Zalewski Andrzej
♥️ Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Mackiewicz
 

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »

100-lecie powstania OSP Piątnica i Dzień Strażaka

19 maja br. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piątnicy przy współpracy z Gminą Piątnica zorganizowali uroczystość 100-lecia istnienia jednostki połączoną z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka. W obchodach udział wzięli parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, instytucji

Czytaj więcej »