Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Pomoc w wypełnianiu wniosków.

Pomoc w wypełnianiu wniosków.

Pomoc w wypełnianiu wniosków.

Informujemy, że w Urzędzie Gminy Piątnica świadczona jest pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie w 2024 roku przez pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego oddział w Łomży Pana Bogusława Święszkowskiego tel. 668 140 666 lub 506 008 070, w sali Urzędu Stanu Cywilnego.

Wsparcie jest udzielane od 20 marca do 15 maja 2024 roku w godzinach 9:00 – 14:00.

Wszyscy rolnicy muszą złożyc wniosek na dopłaty w 2024 roku tylko w wersji elektronicznej poprzez aplikację eWniosekPlus. Każdy rolnik, który chce skorzystać z pomocy przy wypełnianiu wniosku musi posiadać  login i hasło do wyżej wymienionej aplikacji.

Pomoc świadczona jest bezpłatnie.

Ostatnie wpisy

Strajk rolników

Szanowni Państwo Informujemy, że protest rolników w dniu 17.04.2024 na terenie naszej gminy został odwołany. Monika Orłowska

Czytaj więcej »