Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Turnusy Rehabilitacyjne dla Dzieci Rolników Ubezpieczonych w KRUS

Turnusy Rehabilitacyjne dla Dzieci Rolników Ubezpieczonych w KRUS

Turnusy Rehabilitacyjne dla Dzieci Rolników Ubezpieczonych w KRUS

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że ruszył termin składania wniosków na Turnusy Rehabilitacyjne dla Dzieci Rolników Ubezpieczonych w KRUS w okresie wakacji letnich, jeśli jest ktoś zainteresowany skierowaniem dziecka na turnus rehabilitacyjny należy zgłosić się do najlżejszej jednostki organizacyjnej KRUS po druki, bądź pozyskać druki ze strony internetowej: www.gov.pl/krus.

Informacje można również uzyskać pod numerami telefonów:

  • Białystok – 85 7497305
  • Zambrów – 86 2760878
  • Augustów – 87 6446714

Termin składania wniosków – 08 maja 2024 r.

 

Informacja KRUS

Ostatnie wpisy

APEL do mieszkańców gminy Piątnica

Drodzy Mieszkańcy! Proszę o racjonalne korzystanie z wody, poprzez m.in. ograniczenie podlewania trawników i ogródków przydomowych, zwłaszcza w miejscowościach zasilanych ze stacji uzdatniania wody Jeziorko (Jeziorko, Marianowo, Budy Czarnockie, Elżbiecin, Wyrzyki, Zabawka, Rządkowo i Poniat). Praca urządzeń

Czytaj więcej »