Turnusy Rehabilitacyjne dla Dzieci Rolników Ubezpieczonych w KRUS

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że ruszył termin składania wniosków na Turnusy Rehabilitacyjne dla Dzieci Rolników Ubezpieczonych w KRUS w okresie wakacji letnich, jeśli jest ktoś zainteresowany skierowaniem dziecka na turnus rehabilitacyjny należy zgłosić się do najlżejszej jednostki organizacyjnej KRUS po druki, bądź pozyskać druki ze strony internetowej: www.gov.pl/krus.

Informacje można również uzyskać pod numerami telefonów:

• Białystok – 85 7497305
  • Zambrów – 86 2760878
  • Augustów – 87 6446714

Termin składania wniosków – 08 maja 2024 r.

Informacja KRUS