Fort I objęty zadaniem priorytetowym przez Posterunek Policji w Piątnicy

Posterunek Policji w Piątnicy informuje, że od dnia 18.04.2024 rejon XVIII został objęty zadaniem priorytetowym dotyczącym wypalania traw, zaśmiecania oraz spożywania alkoholu w rejonie Fortu I. Realizacja powyższego zadania przez Dzielnicowego Posterunku Policji znacząco wpłynie na wzrost bezpieczeństwa osób odwiedzających teren zabytku, w tym turystów spoza gminy Piątnica oraz lokalnego społeczeństwa.

Posterunek jednocześnie zaprasza do współpracy i informuje, że Dzielnicowym na powyższym terenie jest sierż. szt. Marcin Nowociński.