Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Wręczenie zaświadczeń o wyborze Wójta Gminy Piątnica oraz o wyborze na radnych do Rady Gminy Piątnica

Wręczenie zaświadczeń o wyborze Wójta Gminy Piątnica oraz o wyborze na radnych do Rady Gminy Piątnica

Wręczenie zaświadczeń o wyborze Wójta Gminy Piątnica oraz o wyborze na radnych do Rady Gminy Piątnica

W dniu 15.04.2024 r. w Urzędzie Gminy Piątnica odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń o wyborze Wójta Gminy Piątnica oraz o wyborze na radnych do Rady Gminy Piątnica. Gminna Komisja Wyborcza w Piątnicy na czele z przewodniczącą Panią Moniką Laskowską krótko podsumowała pracę komisji, pogratulowała wyboru oraz złożyła życzenia pomyślności w działaniu na rzecz społeczności lokalnej.
Pierwsze posiedzenie Nowej Rady Gminy odbędzie się 6 maja b.r.
Wójt Gminy Piątnica:
– Krzysztof Ryszard Kozicki
Radni Gminy Piątnica kadencji w 2024-2029
– Chaberek Karolina
– Domitrz Urszula
– Dymek Andrzej
– Giełgut Tomasz
– Gryglik Dorota
– Konopko Marek
– Kopczewski Jan
– Mrozek Magdalena
– Ostrowski Andrzej
– Piasecki Artur
– Sieniawski Paweł
– Sobuta Marcin
– Sokołowski Mariusz
– Urbanowski Adam
– Wędrak-Chojnowska Elżbieta

Ostatnie wpisy

APEL do mieszkańców gminy Piątnica

Drodzy Mieszkańcy! Proszę o racjonalne korzystanie z wody, poprzez m.in. ograniczenie podlewania trawników i ogródków przydomowych, zwłaszcza w miejscowościach zasilanych ze stacji uzdatniania wody Jeziorko (Jeziorko, Marianowo, Budy Czarnockie, Elżbiecin, Wyrzyki, Zabawka, Rządkowo i Poniat). Praca urządzeń

Czytaj więcej »