Wymiana opraw oświetlenia ulicznego w miejscowościach Nagórki, Elżbiecin oraz Niewodowo

Na terenie gminy Piątnica prowadzone są prace związane z wymianą opraw oświetleniowych.  W miejscowościach Nagórki, Elżbiecin oraz Niewodowo łącznie zostanie wymienionych 75 sztuk nowoczesnych i energooszczędnych opraw typu LED. Ich wymiana pozwoli na uzyskanie właściwych parametrów oświetlenia zgodnych z aktualnie obowiązującymi normami oraz zmniejszy koszty energii elektrycznej na terenie gminy Piątnica.

Całość inwestycji wynosi 101 936,25 złotych brutto. Zadanie  sfinansowane zostało ze środków funduszu sołeckiego wyżej wymienionych miejscowości oraz ze środków ujętych wykazem zadań inwestycyjnych na rok 2022 r.