Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Konkurs plastyczny pn. „PSZCZELI ŚWIAT” z wykorzystaniem makulatury

Konkurs plastyczny pn. „PSZCZELI ŚWIAT” z wykorzystaniem makulatury

Konkurs plastyczny pn. „PSZCZELI ŚWIAT” z wykorzystaniem makulatury

Zapraszamy wszystkich uczniów z klas I-VI szkół podstawowych z terenu Gminy Piątnica i miasta Łomża  do udziału w konkursie plastycznym z wykorzystaniem makulatury pn. „Pszczeli świat”.

Organizator: Urząd Gminy Piątnica

Współorganizator: Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy oraz Urząd Miejski w Łomży

Prace konkursowe wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i zgodą na wykorzystanie nagrodzonej lub wyróżnionej pracy do celów marketingowych można składać do 28 października 2022 do godz. 14.00 do siedziby Urzędu Gminy Piątnica, ul. Stawiskowska 53, pok. 20.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu – materiały do pobrania na dole strony.

Ostatnie wpisy

Awaria wodociągu w Elżbiecinie

Na skutek uszkodzenia sieci przez firmę budowalną, awarii sterowania przepompowni i innych prac prowadzonych na wodociągu w miejscowości Elżbiecin w najbliższych dniach mogą wystąpić problemy z dostawą wody. Prosimy o ograniczenie zużycia wody do koniecznego. Gmina Piątnica dokłada wszelkich

Czytaj więcej »