Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Konkurs plastyczny pn. „PSZCZELI ŚWIAT” z wykorzystaniem makulatury

Konkurs plastyczny pn. „PSZCZELI ŚWIAT” z wykorzystaniem makulatury

Konkurs plastyczny pn. „PSZCZELI ŚWIAT” z wykorzystaniem makulatury

Zapraszamy wszystkich uczniów z klas I-VI szkół podstawowych z terenu Gminy Piątnica i miasta Łomża  do udziału w konkursie plastycznym z wykorzystaniem makulatury pn. „Pszczeli świat”.

Organizator: Urząd Gminy Piątnica

Współorganizator: Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy oraz Urząd Miejski w Łomży

Prace konkursowe wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i zgodą na wykorzystanie nagrodzonej lub wyróżnionej pracy do celów marketingowych można składać do 28 października 2022 do godz. 14.00 do siedziby Urzędu Gminy Piątnica, ul. Stawiskowska 53, pok. 20.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu – materiały do pobrania na dole strony.

Ostatnie wpisy

Jarmark wielkanocny

W sobotę 1 kwietnia 2023 roku na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Piątnica i Miasto Łomża w ramach projektu pn. „Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Czytaj więcej »

Ogłoszenie Koła Łowieckiego „Trop”

Zarząd Koła Łowieckiego „Trop” w Białymstoku, informuje, że osobą uprawnioną do przyjmowania zgłoszeń szkód łowieckich w sezonie w obwodzie 133 jest: Jan Żukowski Szkody łowieckie rolnik powinien zgłaszać listem poleconym lub osobiście na adres: Jan Żukowski,

Czytaj więcej »