Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Konkurs plastyczny pn. „PSZCZELI ŚWIAT” z wykorzystaniem makulatury

Konkurs plastyczny pn. „PSZCZELI ŚWIAT” z wykorzystaniem makulatury

Konkurs plastyczny pn. „PSZCZELI ŚWIAT” z wykorzystaniem makulatury

Zapraszamy wszystkich uczniów z klas I-VI szkół podstawowych z terenu Gminy Piątnica i miasta Łomża  do udziału w konkursie plastycznym z wykorzystaniem makulatury pn. „Pszczeli świat”.

Organizator: Urząd Gminy Piątnica

Współorganizator: Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy oraz Urząd Miejski w Łomży

Prace konkursowe wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i zgodą na wykorzystanie nagrodzonej lub wyróżnionej pracy do celów marketingowych można składać do 28 października 2022 do godz. 14.00 do siedziby Urzędu Gminy Piątnica, ul. Stawiskowska 53, pok. 20.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu – materiały do pobrania na dole strony.

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »