Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Konkurs plastyczny pn. „PSZCZELI ŚWIAT” z wykorzystaniem makulatury

Konkurs plastyczny pn. „PSZCZELI ŚWIAT” z wykorzystaniem makulatury

Konkurs plastyczny pn. „PSZCZELI ŚWIAT” z wykorzystaniem makulatury

Zapraszamy wszystkich uczniów z klas I-VI szkół podstawowych z terenu Gminy Piątnica i miasta Łomża  do udziału w konkursie plastycznym z wykorzystaniem makulatury pn. „Pszczeli świat”.

Organizator: Urząd Gminy Piątnica

Współorganizator: Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy oraz Urząd Miejski w Łomży

Prace konkursowe wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i zgodą na wykorzystanie nagrodzonej lub wyróżnionej pracy do celów marketingowych można składać do 28 października 2022 do godz. 14.00 do siedziby Urzędu Gminy Piątnica, ul. Stawiskowska 53, pok. 20.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu – materiały do pobrania na dole strony.

Ostatnie wpisy

Automatyczny defibrylator AED w siedzibie Urzędu Gminy Piątnica

Gmina Piątnica zakupiła automatyczny defibrylator AED. To automatyczne urządzenie, które za pomocą poleceń głosowych i wizualnych potrafi przeprowadzić nawet osobę bez przygotowania medycznego przez procedurę bezpiecznej defibrylacji w zatrzymaniu krążenia. W przypadku zatrzymania akcji serca, defibrylator zwiększa

Czytaj więcej »