Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Zbliża się termin składania wniosku o dodatek elektryczny

Zbliża się termin składania wniosku o dodatek elektryczny

Zbliża się termin składania wniosku o dodatek elektryczny

Przypominamy, że wniosek o dodatek elektryczny można składać w Urzędzie Gminy Piątnica tylko do dnia 1 lutego 2023 r. !

Przyjmowanie wniosków o dodatek elektryczny się w pokoju nr 3  w Urzędzie Gminy Piątnica (ul. Stawiskowska 53, 18-421 Piątnica Poduchowna), tel. 86 215 21 62.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków otrzymania oraz wysokości dodatku znajdują się na stronie: 

Ostatnie wpisy

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo. Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia

Czytaj więcej »

Ruszył program „Energia dla wsi”

Rolnicy i spółdzielnie energetyczne mogą już składać wnioski o dofinansowanie do odnawialnych źródeł energii w ramach programu „Energia dla wsi”. Szansa na transformację energetyczną – Program jest szansą na znaczącą transformację energetyczną na obszarach wiejskich. Zależy nam

Czytaj więcej »