Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Przedłużenie terminu składania ankiet dotyczących bezodpływowych zbiorników i przydomowych oczyszczalni ścieków

Przedłużenie terminu składania ankiet dotyczących bezodpływowych zbiorników i przydomowych oczyszczalni ścieków

Przedłużenie terminu składania ankiet dotyczących bezodpływowych zbiorników i przydomowych oczyszczalni ścieków

W zawiązku z licznymi telefonami dotyczącymi ANKIET o  zbiornikach bezodpływowych nieczystości płynnych lub przydomowych oczyszczalni ścieków  informujemy, że termin składania ankiet został przedłużony do 30 kwietnia 2023r.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Ostatnie wpisy

Właścicielu jesteś odpowiedzialny za swojego psa!

W związku z częstymi zgłoszeniami dotyczącymi wolno biegających psów i próśb o interwencję, Urząd Gminy Piątnica przypomina mieszkańcom, o obowiązkach właścicieli utrzymujących zwierzęta domowe. Coraz częstym problemem w naszej gminie jest sprawa psów pozostawionych bez opieki. Zostają

Czytaj więcej »

Konsultacje społeczne projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok.

Od 2 do 21 listopada 2023 r. będzie można wyrazić swoje opinie, uwagi oraz podać propozycje zmian do projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia

Czytaj więcej »