Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Łomży

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Łomży

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Łomży

Powiatowy lekarz Weterynarii w Łomży w związku z zagrożeniem chorobą rzekomą pomoru drobiu (Newcastle disease – ND) u drobiu domowego i dzikiego, wścieklizna zwierząt domowych i dzikich, afrykańskim pomorem świń grypa ptaków, przypomina zasady postępowania ze znalezieniem zwłok, zgłaszaniem zwierząt podejrzanych o zakażenie powyższymi chorobami. Bardzo prosimy o zapoznaniem się z instrukcjami załączonymi poniżej.

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »