phonelink_ring tel. 86 216 24 76
Czynne: Pon. - Pt. 7.30 - 15.30
settings_brightness
Wielkość tekstu:
 • a
 • a
 • a
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności
Wyszukuj
Autor: mpklomza.pl

Linia specjalna MPK na dzień Wszystkich Świętych

znicz_mini.jpg

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem nr 328 z dnia 18 października 2018r. Prezydent Miasta Łomży ustalił, że 1 listopada wszyscy będą mogli korzystać z komunikacji miejskiej bezpłatnie na wszystkich liniach miejskich i pozamiejskich. Uruchomimy również specjalną linię, która będzie kursować po Łomży i do Piątnicy. Celem transportu zbiorowego w tym dniu jest zmniejszenie zatłoczenia w szczególności w obrębie cmentarzy i ułatwienie dotarcia na groby swoich bliskich.

Autobusy "Linii Cmentarnej" na terenie Łomży będą kursować co 10 minut a poza miastem z częstotliwością co 30 min. Mamy nadzieję, że dzięki tej modyfikacji sporo osób zdecyduje się w tym dniu na pozostawienie swoich samochodów i poruszanie się między cmentarzami autobusami MPK. Linia cmentarna przebiega obok dużych parkingów (parking przy Galerii Stokrotka, parking Lidl przy ul. Sikorskiego, parking 4Plus, dworzec PKS, Plac Niepodległości), z których można dojechać do każdego cmentarza autobusem komunikacji miejskiej. Zachęcamy wszystkich by pozostawili samochody na parkingach żeby w sposób komfortowy poruszać się po mieście nie martwiąc się o znalezienie miejsca na samochód w pobliżu cmentarza. Przystanki autobusowe specjalnej linii zlokalizowane będą blisko cmentarzy.

Uwaga:

1 listopada autobusy będą kursować według rozkładu świątecznego.
2 listopada autobusy będą kursować tak jak w dni robocze.

Rozkład i trasa specjalnej linii cmentarnej na 1 listopada udostępnione zostaną w najbliższym czasie na naszej stronie internetowej i na przystankach.

 

Źródło wiadomości: www.mpklomza.pl

Fundusze Europejskie

 • ugpiatnica@gminapiatnica.pl
 • 86 216 24 76
 • 86 218 24 56

  • Numer konta do wpłat:
  • Hexa Bank Spółdzielczy
   68 8762 0009 0000 1270 2000 0020